عکس گران ترین همبرگر درایران

عکس گران ترین همبرگر درایران

عکس گران ترین همبرگر درایران

 

به شما گران ترین همبرگر ایران را معرفی می‌کنیم که باید برای خوردن آن ۲۵۰۰۰۰ توامن هزینه پرداخت کنید و این غذا فرق چندانی با همبرگرهای دیگر ندارد. گرانترین همبرگر در استان تهران , دنیای لاکچری دنیایی عجیبی هست اگر خلاقیت داشته باشیمی توانی هر چیزی را لاکچری کنی و با تزئینات و بکار بردنموادی خاص محصول خود را با قیمت بسیاربه قشر ثروتمند جامعه عرضه کنی.

 

حالا یک همبرگر فروشی در استان تهران همبرگر گران خودرا مشهور به ساندویچ لا کچری ۲۵۰ هزار تومانی ارائه می‌دهد.طبق صحبتهای صاحب امتیاز این همبرگر گرانقیمت،این ساندویچ عجیب و مقوی نه تنها زیبایی خاصی داردبلکه بسیار سبک می باشد که توانایی هضم ساندویچ را بالا میبرد. اما کسانی که می‌خواهند

 

این ساندویج را امتحان کنند گرچه اگر درآمدشان جوابگوست باید یک روز گذشته سفارش آن را به رستوران اطلاع رسانی کنندتا مواد لازم ساندویچ ازجمله خاویار , تخم ماهی که می بایست تازه و مربوط به ساخت همان روز باشد را تهیه کنند.

گران ترین همبرگر ایران در این رستوران سرو می شود

صاحب این همبرگر فروشی در مورد ساندویچ گرانقیمت خود میگوید: ما قیمت ساندویچ را فقط به دلیل لاکچری بودنش در نظر نگرفته ایمبلکه تمام اجزای همبرگر خاص و منحصر به فرد هست.همبرگر گرانقیمت مشهور به ساندویچ لاکچری ۲۵۰ هزارتومانیدر استان تهران توسط یک مرد ایرانی آمریکایی درست می شودو به علت محتویات ساندویچ لاکچری، بچه پولدارهای تهرانی برای آن صف کشیده اند.

 

همبرگر گرانقیمت ۲۵۰ هزار تومانی یکی از عجیب ترین ساندویچ هاي موجود در ایران هست.به قول سازنده همبرگر این یک ساندویچ لاکچری هست به همین علت قیمتش بالاست.

عکس گران ترین همبرگر درایران

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *