عکس های جدید اینستاگرام جاستین بیبر

عکس های جدید اینستاگرام جاستین بیبر

عکس های جدید اینستاگرام جاستین بیبر

جاستین بیبر با نام کامل جاستین درو بیبر به انگلیسی Justin Bieber در ۱ مارس ۱۹۹۴ در لندن، انتاریو کانادا متولد شد.

مادرش پتی مالت و پدرش جرمی بیبر هستند، وقتی که جاستین دو ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند.

قد او ۱۷۶ سانتیمتر است.

او در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خودش در یوتیوب، در بین کاربران آن محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، کسی که بعدا مدیر برنامه‌هایش شد به صنعت موسیقی وارد شد.

عکس جاستین بیبر و پدر و مادرش
جاستین بیبر و پدر و مادرش

او به طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم چند آهنگه دنیای من شروع کرد. در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیویی‌ اش با نام دنیای من ۲ که ادامه آلبوم اولش بود منتشر شد و در رتبه ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت.

پس از انتشار آلبوم دنیای من ۲ توری جهانی را با نام تور دنیای من آغاز کرد. فیلم سه‌بعدی او نیز با نام هرگز نگو هرگز که یک مستند کنسرتی است در اوایل سال ۲۰۱۱ اکران شد و به پرفروش‌ ترین فیلم مستند، موزیکال و کنسرتی تاریخ هالیوود تبدیل شد. در اواخر سال ۲۰۱۱ دومین آلبوم استودیویی وی با نام زیر دارواش به بازار آمد که همانند آلبوم اولش شماره ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰  شد. سومین آلبوم استودیویی وی با نام باور در پایان بهار ۲۰۱۲ پخش شد.

در ۲۸ آگوست ۲۰۱۵ بیبر تک‌ آهنگ منظورت چیه؟ را منتشر کرد، اولین تک‌ آهنگ از چهارمین آلبوم استودیویی بیبر به نام هدف که در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شد.

تک‌ آهنگ منظورت چیه؟ توانست به اولین آهنگ بیبر تبدیل شود که در فهرست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد به رتبه یک برسد. به همین دلیل جاستین بیبر توانست رکورد جوان‌ ترین هنرمند مرد که توانسته در بیلبود رتبه اول را به‌ دست بیاورد در رکوردهای جهانی گینس به نام خود ثبت کند.

عکس اینستاگرام جاستین بیبر
عکس اینستاگرام جاستین بیبر

بیبر تحت تاثیر هنرمندان سیاه‌پوست از جمله مایکل جکسون است.

او در سال ۲۰۱۱ از طرف مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تاثیر گذار سال انتخاب شد. همچنین در سال ۲۰۱۱ به عنوان دومین فرد ثروتمند زیر ۳۰ سال ۱۲ ماه گذشته نیز معرفی شد.

دارایی او حدود ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

جاستین بیبر یک مسیحی معتقد است و عکس مسیح را بر روی پای چپ خود تاتو کرده است.

جاستین بیبر و سلنا گومز
جاستین بیبر و سلنا گومز

جاستین بیبر از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ با سلنا گومز رابطه ی عاشقانه داشت. پس از آن مدتی شایعاتی درباره ی رابطه ی او با میراندا کر، مایلی سایروس و کندال جنر به گوش می رسید که هیچ کدام تایید نشدند.

 

عکس های جدید اینستاگرام جاستین بیبر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *